Çukurova, ses yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı muhafazalar ve konteynerler tasarlar, üretir; Çukurova  jeneratör sistemlerini olumsuz hava koşullarına, aşırı toz ve sıcaklıklara, güvenlik ve güvenlik ekipmanı için istenmeyen girişlere, Müşterinin çalışması ve insan arayüzüne karşı korumak içindir. 

        Çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarına uygun standart Kabın tıplerıne  sahip olan Çukurova, müşterilerimizin gürültü kontrolü, güvenlik ve çevre koruma ihtiyaçlarını karşılayan ayrı ayrı tasarlanmış üniteler de üretebilir. 

        Çukurova  jeneratörleri,bulundukları yerde özel bakım gerektiren büyük, gürültülü ve karmaşık makinelerdir. Kapalı güç sistemlerimiz; kabınlerı, saha kurulumunu ve devreye almayı kolaylaştırmak ve hızlandırmak için ‘bağlanmaya hazır’ olarak üretilmektedir. Bu, kurulum ekipmanı, malzeme ve uzmanların çoğunlukla sınırlı ve maliyetli olduğu dünyanın uzak bölgelerinde bile maliyetleri azaltır. 

        Bu sıkı çevre ve güvenlik gereksinimlerinin müşterilerimizin operasyonlarını sınırladığı ve maliyetli hale getirdiği çok kritik kırsal alanların karmaşık ve maliyetli güvenlik ve çevre düzenlemelerine uygun yüksek standartlarda fabrikada test edilmiş komple paketlenmiş kabınlerı tedarik ediyoruz. 

        Tüm sistemi aşırı titreşime ve yangın riskine karşı koruyan tam güvenlikli entegre sağlam tasarım

        Bölümlere önceden oluşturulmuş ve sert bir yapı oluşturmak için kaynaklı 1.5mm ila 3mm çelik gövde

        Sabit sesle işlenmiş hava panjurları ile aspirasyon ve soğutma havası akışının sağlanması

       Tüm iç duvarlara, kapılara ve çatılara uygulanan galvanizli delikli çelik veya galvanizli çelik hasır ile kaplı akustik 50mm reçine bağlı mineral elyaf.

       Katı çevre ve H&S düzenlemelerine uymak için akustik parçalayıcılar ve bölmeler sağlanması

       Sınırlı olmayan çok çeşitli özel tasarım uygulamalarının sağlanması; dış etkenlerden korumalı  kuş kafes, kum filtrasyon, AC / DC aydınlatma, yangın algılama / koruma sistemi, filtrasyon, aşırı soğuk / ağır sonbahar çevre koşulları ihtiyaçları

       Komple ısı yalıtımlı kapalı veya üste monte kritik tip susturucu

       Komple sistemin kolay bakımı, servisi ve işletimi için 2 taraftan menteşeli, çıkarılabilir kapılardan erişim

       Kilitlenebilir, gömme montajlı kapı mandalları

       Su birikimini önleyen bombeli çatı tasarımı

       Kızağa monte edilmiş kaçak testli günlük yakıt depolarında mevcuttur