Çukurova  jeneratör  ses  izolasyonu  ile  ilgili Çevresel etkiyi en aza indirmek için güvenilir ve verimli güç sistemleri sunmaya kendini adamak, emisyonları azaltmak için kapsamlı bir mekanik tasarım yapmaktadır. 

        Ayrıca Müşterilerimizin emisyon düzenlemelerine uygun sistemlere talebi artıyor ve ilgili spesifikasyonları mevzuattan etkilenen daha katı gereklilikleri içeriyor. 

        Sistemlerimizin uygulama görevi için seçtiğimiz dizel motorun markası ve boyutu ne olursa olsun; tüm içten yanmalı motorlar, çalışması sırasında çevreye etki eden gürültü ve kirletici maddeler  üretir. 

        Güç sistemi tasarımımızda yakıt tasarruflu, temiz, yüksek teknolojili dizel motorlar kullanıyoruz ve optimum özelliklere sahip doğru tip susturucu tasarlamak veya seçmek için mühendisliğimizle tamamlanıyor; yatırım ve işletme maliyetlerini minimum düzeyde tutarken projenin çevresel ihtiyaçlarının karşılanması veya aşılmasınıda  sağlamış oluyoruz.

         Ayrıca tum  runlerımzıde  kullanılabılen  geniş Egzoz Susturucu yelpazesi sunuyoruz. Yüksek kalitede standart ürün kullanılabilirliğine sahip olmanın yanı sıra, özel ihtiyaçlar için özel olarak üretilen özelleştirilmiş susturucular da sunuyoruz. 

        Ses zayıflatma seviyesine olan ihtiyaca bağlı olarak susturucular aşağıdaki kategorilere ayrılır; 

        – Ticari

        – Sanayi

        – Yarı Konut

        – Yerleşim

        – Süper Kritik

         Saha koşullarına bağlı olarak, girişi hızlandırmak ve dizel motorun performansını maksimum seviyede tutarak maliyeti düşürmek için giriş / çıkış konumlarını benimseyebilir, ısı emici ambalaj vb. Sağlayabiliriz.

         Çukurova  jeneratörlerde  kullanılan tüm susturucular kaynak tasarımlıdır, karbon çelik sac ve plakalara sağlam bir şekilde inşa edilmiştir, daha uzun servis ömrü sağlamak için harici olarak yüksek ısı siyah boya ile boyanmıştır ve yatay veya dikey olarak monte edilebilir. İsteğe bağlı özellikler; çift ​​giriş / çıkış, muayene açıklıkları, montaj braketleri, destek köşebentleri, kaldırma pabuçları, özel yapım malzemesi; aluminize çelik veya paslanmaz çelik mühendislik ekibimizin ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile sunulmaktadır.