ÇUKUROVA ZİRAAT ENDÜSTRİ VE TİC. A.Ş. 

ÇUKUROVA Ziraat ürünlerinden olan jeneratör, Özel sektör firmalarının, konutların, Otellerin Hastanelerin Alış veriş merkezleri ile  tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yedek ve sürekli güç kaynaklarını, uzun ömürlü, güvenlikli ve ihtiyaca göre tasarlanabilen jeneratörlerle sağlamakta, kesintisiz güç ve üst düzey müşteri memnuniyeti için 7/24 servis hizmetiyle müşterilerinin yanında olmaktadır. 

Profesyonel mühendislik ve teknik destek çalışmalarıyla, mevcut veya yeni kurulacak jeneratör sistemleri için en uygun tasarımları ve hizmetleri müşterilerine sağlama prensibi ile hizmet veren Çukurova Ziraat, tercihlere ve ihtiyaçlara göre bir çok opsiyon sunmaktadır.

15 ile 2500 kVA güç aralığında değişen jeneratör sistemleri ile bir çok ihtiyacı giderebilen ÇUKUROVA jeneratörler, diğer elektrikli sistemlere kolayca entegre edilebilir ve birden fazla jeneratör sistemiyle senkronize çalışabilir. Ayrıca sağlam ve dekoratif kabin çalışmalarıyla ÇUKUROVA jeneratörlerin ses ve hava izolasyonları sağlanıp,ihtiyaç çeşidine göre ekstra yakıt tankları eklenebilir. 

İhtiyaç duyulan jeneratörler için gerekli güç ve yer tespiti, ÇUKUROVA’nın profesyonel ekibi tarafından yapılmakta ve gerekli tüm mühendislik çalışmaları yürütülmektedir.

Jeneratör ihtiyacınızın güvenilir, sağlam ve sorunsuz şekilde giderilmesi,uzun ömürlü kullanımı sağlamak, her an teknik destek ve yardıma kolayca ulaşabilmeniz ve üstün hizmet kalitemizi size sunabilmemiz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.  

ÇUKUROVA jeneratörler ile yaşam enerjiniz kesintiye uğramasın.